Yeni Nesil Spor Cihazları

VacuShape

Vacuum Treadmill

Vacushape ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Yarım saatte 2500 kalori yaktıran cihaz, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen ve klasik spor egzersizlerinden daha üstün bir çalışma yapmak isteyenler için büyük bir fırsat. Vacushape ile yapılan yürüyüş ya da koşu, cihazın içerisinde yer alan yüksek teknoloji ile geliştirilmiş kızılötesi ışınlarının vücuda çarparak cildin en üst tabakları tarafından emilir, ısıya dönüştürülür ve vücut içine daha fazla nüfus edilir.

ClimbShape

Infrared Merdiven

Merdiven tırmanmak hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı. Climb Infrared “Infrared” teknolojisi ile desteklenen bir merdiven çıkma cihazıdır. Bu kombinasyon geleneksel aerobik antrenmanına kıyasla, selülitlerin giderilmesine ve yağ dokusunun daha hızlı azalmasına yardımcı olur. Kızılötesi teknolojisi ile vücudun detoksifikasyonuna yardımcı olan 35-40 santigrat derecede doğal olarak oluşan terlemeyi sağlar.

RollTech

Roll Masagger

Roll masajı, vücuda şekil veren, daha pürüzsüz ve sıkı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olan kanıtlanmış bir yöntemdir. Yeni ve dinamik çubuklar hızlı sonuçlarıyla oldukça etkilidir. Roll masajı dönen silindire sabitlenmiş ahşap çubuklar sayesinde gerçekleştirilen lenf masajıdır. Masaj selülit azaltır, vücudunuza şekil verir, ciltteki sarkmaları toparlar ve fazla yağları yakmanıza yardımcı olur.

HotShape

Hot Pilates

Vücut şeklini ve rehabilitasyon faydalarını geliştiren 36,6 °C vücut sıcaklığına kadar ısıtılan pilates kapsülünde benzersiz bir pilates ekipmanıdır. Infrared pilates kapsülü, geleneksel vücut hareketlerini harmanlayarak vücudu güçlendirmek ve şekillendirmenin yanı sıra kardiyovasküler ve lenfatik sistemleri güçlendirmek için tasarlanmış bir egzersiz ve fiziksel hareket yöntemi sunar.

StepShape

Elliptical

Egzersiz yaparken canınız sıkılmasın. Artık kendinizi açık havada koşuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Egzersiziniz hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Yeni versiyon eliptik cihazıyla üst ve alt bedenin birlikte aynı anda çalışması sayesinde tüm vücut egzersizlerini gerçekleştirebilirsiniz.

X