360 Fit

Biz Kimiz?

10 yıldır zayıflama sektöründe yaptığımız çalışmalar ve edindiğimiz tecrübeler neticesinde Türkiye’de sadece kilo vermeye yönelik bir merkez bulunmadığını tespit ettik. Tüm yeni nesil kilo verme tekniklerini kapsayan farklı bir sistemi tek bir noktada toplayan 360Fit, sektörde bir ilki yaratmıştır. Kilo problemi günümüzde alkol ve sigara bağımlılığı derecesinde güçlü bir bağımlılık olarak kabul edilmektedir. Başka bir deyişle bu 7 den 70 e çağımızın büyük bir sorunudur. Birçok insan sonuç alamadıkları geleneksel alternatiflerden yılmış durumda olup, umutsuz bir arayış içerisindedirler. Bizim amacımız da bu sektöre farklı ve etkin çözüm sunmaktır.

VİZYONUMUZ

360 Fit Kilo Kontrol Merkezi, Türkiye’de en çok tercih edilen zayıflama merkezidir. Kilo verme sistemimizi genel ihtiyaçları karşılayacak şekilde inşa etmek için çok çalışıyoruz. Üyelerimizin kilo hedeflerine ulaşması, formda kalması ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürmesi bizim önceliğimizdir.

MİSYONUMUZ

360 Fit, yeni spor teknolojilerini bir araya getirmiş ve 360 derece dönüşüm sağlamayı hedeflemiştir. Bütünsel bir kontrol mekanizması yaratarak verdiği geniş kapsamlı hizmetlerde sağlıklı bir yaşama geçişi sağlar.

360 Fit

Üyelik 

Konsultasyon

360 Fit üyelerinin sağlık geçmişleri ve güncel kilo durumları kontrol edilir.

Kişisel Program

Yapılan kontroller sonucu üyenin sağlık durumuna uygun bir zayıflama programı belirlenir.

Uygulama

Belirlenen program kişisel bir koç eşliğinde belirli periyodlar halinde uygulanır.

Değerlendirme

Periyodun sonunda üyenin yeniden ölçümleri yapılarak sonuçlar değerlendirilir.

X