Yasemin Tufanoğulları

İlk gün

Başlangıç kilosu : 86 Yağ oranı : %40,6 Metabolizma yaşı : 38

5 hafta sonra

Kilosu : 70,6 Yağ oranı : %31,7 Metabolizma yaşı : 33
Sefer Avcı

İlk gün

Başlangıç kilosu : 93,4 Yağ oranı : %28,7 Metabolizma yaşı : 41

5 hafta sonra

Kilosu : 85,5 Yağ oranı : %24 Metabolizma yaşı : 37
Selay Kaya

İlk gün

Başlangıç kilosu : 80 Yağ oranı : %32 Metabolizma yaşı : 40

5 hafta sonra

Kilosu : 71 Yağ oranı : %27 Metabolizma yaşı : 35

Hakkımızda

360 FIT Yeni Nesil Kilo Kontrol

10 yıldır zayıflama sektöründe yaptığımız çalışmalar ve edindiğimiz tecrübeler neticesinde Türkiye’de sadece kilo vermeye yönelik bir merkez bulunmadığını tespit ettik.Tüm yeni nesil kilo verme tekniklerini kapsayan farklı bir sistemi tek bir noktoda toplayan 360Fit, sektörde bir ikl yaratmıştır. Kilo problemi günümüzde alkol ve sigara bağımlılığı derecesinde güçlü bir bağımlılık olarak kabul edilmektedir. Başka bir deyişle bu 7 den 70 e çağımızın büyük bir sorunudur. Birçok insan sonuç alamadıkları geleneksel alternatiflerden yılmış durumda olup, umutsuz bir arayış içerisindedirler. Bizim amacımız da bu sektöre farklıı ve etkin çözüm sunmaktır.

İlk aşamada, merkezimize gelen kişi profesyonel bir ekip tarafindan konsultasyona alınır. Bu profesyonel ekip; beslenme uzmanı, mora terapi uzmanı, estetisyen, spor egitmeni olarak 4 kişiden oluşur

Bu konsultasyon sonucunda kişinin medikal özgeçmişi, kondisyon değerlendirilmesi ve beslenme alışkanlıkları doğrultusunda kişiye özel bir program oluşturulur. Bu program 1-3 ve 6 ay olmak üzere değerlendirilir ve kişiye sunulur.

Hizmetlerimiz

BioFit

BodyFit

DietFit

GymFit

TouchFit

Nerelerdeyiz?

360Fit Levent
360Fit Nişantaşı
360Fit Bağdat Caddesi

Misyon - Vizyon

Sıra Sende!