fbpx

SLIM LINE SERİSİ

Spa Bike Slim Line

Spa Bike Magic, masaj ve egzersiz su bisikletinin faydalarını tek bir cihazda birleştirir. Amaç, basit, güvenli ve etkili eğitim ile hoş bir deneyim sağlamaktır. Spa Bike Magic bir antrenmandan daha fazlasıdır. Egzersizinizi yaparken aynı zamanda bir rahatlama şeklidir.

Spa Bike Magic®’de yapılan egzersizler aynı zamanda hızlı selülit azalmasına yol açar. Spa Bike Magic® her yaştan insan için idealdir. Eklemleri zorlamaz.

Modern tasarımı, multimedya kontrol paneli ve daha yüksek verim ,SlimLine cihazlarında ortak özelliklerindendir.

Vacu Magic Open – Slim Line

Aktif kilo kaybı içim en etkili yöntemlerden biridir. “Portakal kabuğu” görünümünü ortadan kaldırır ve fit vücut şeklinizi geri kazanmanıza yardımcı olur.

VacuMagic’in bu modeli açık bir kabin içinde kızılötesi ışıklar kullanır. Bu ışıklar cildinizi olumlu etkiler ve kilo kaybının etkilerini artırır.

Kızılötesi, cildin tasarımından ve yapısından sorumlu olan kollajen üretimini uyarır. Kollajen ayrıca sivilce azaltma üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve genellikle cildin genel durumunu iyileştirir.Kromoterapi (renk terapisi) bağışıklık sistemini güçlendirir, metabolizmayı geliştirir ve kullanıcıların ruh halini olumlu yönde etkiler.

Açık tasarım, cihaz üzerinde egzersiz yaparken kızılötesi ışıkların etkilerini yoğunlaştıran bir etki alınmasını sağlar.

Vacu Magic  – Slim Line

Egzersiz yaparken canınız sıkılmasın. Artık kendinizi açık havada koşuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Egzersiziniz hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Bu cihazın ek özellikleri sayesinde yağ yakımı hızlanır ve selülitlerinizde gözle görülür bir azalma meydana gelir. Vakum etkisi, kan akışını sorunlu bölgelerdeki yağ dokularına yönlendirir. Bel, kalça gibi bölgelerdeki yağ asitlerinin hızlı salınmasına yol açar.

Vacu Magic SlimLine, yeni ve dinamik tasarımıyla Vacu Magic BeautyLine’ın yenilenmiş bir versiyonudur

Slim Line – Kullanıcı Dostu Arayüz

Slimline serisindeki tüm cihazlar dokunmatik ekran LCD ile donatılmıştır. Kolayca erişilebilen ayarlar saesinde rahat gezinme sağlar.

Görsel menüler, elverişli butonlar ile hızlı erişim ve tam kontrol sağlar. Cihazın arayüzünde yerleşik Multivision seçeneği sayesinde sana jogging simülatörünü de kullanabilirsiniz.