fbpx
LİANA PESAH
Beslenme ve Fitness Koçu
LIANA PESAH KİMDİR?
Orta ve yüksek öğrenimini Robert College ve Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Liana Pesah, İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra yurt dışında ekonomi eğitimi aldı. Daha sonra düzenli spor hayatı ve dengeli beslenme disiplini ile kendi hayatında uyguladığı anti-aging çalışmalarının yanı sıra ruh ve beden bütünlüğü üzerine yaptığı araştırmalar sonucunda ‘Ne yersen, aslında osun’ felsefesini uygulamak amacıyla INSSITUTE for INTEGRATIVE NUTRITION ve STONEBRIDGE COLLEGE’de bireysel sağlık ve beslenme koçluğu eğitimleri aldı.
Bireysel sağlık koçu olarak tam 10 yıldır sektörde çalışan Liana Pesah, Liv Hospital’da 2 yıl dengeli beslenme ve kontrol tedavilerini içeren Bio Terapi Bölümü’nü yönetti.
Kendi sektöründe yaptığı çalışmalar ve edindiği tecrübeler sonucu Türkiye’de sadece kilo vermeye yönelik bir merkez bulunmadığı gördü. Wellness ve incelme sektöründe tüm aşamaların bir arada olduğu bir merkez hayal etti ve 360 Fit Yeni Nesil Fitness ve Welness Merkezi’ni kurdu. Merkezde vücut şekillendirmeden yüz şekillendirmeye, kontrol tedavilerinden anti-aging uygulamalara ve fonksiyonel antrenmanlara kadar pek çok uygulama yapılıyor.
Liana Pesah, distrübütörü olduğu Vacu Magic Beauty Line cihazıyla da Türkiye’deki spor anlayışına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.