fbpx

AQUABIKE

Aqua Bike Magic® su bisikleti ve hidro masajı birleştirir. Hızlı bir şekilde egzersiz yapmak kalori yakımı sağlar, selülitleri azaltır ve egzersiz sırasında rahatlatıcı bir deneyim sunar.

Su içerisinde suyun ürettiği hidrostatik dirençle bisikletle egzersiz yapmak hızlı sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Seansta gerçekleştirilen girdap etkisi lenfleri rahatlatır ve uyarır ve ölü cilt hücrelerindeki ozon oksitlerin salınmasını tetikler. Merdivenler ve tutma yerleri güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Eklemleri yormadığı için yaşlılar da Aqua Bike Magic® egzersizlerinden faydalanabilir.

Su egzersiz bisikleti – su bisikleti, fazla yağ dokusunun yakılması (bir seansta 800-1200 kcal), vücuda oksijen sağlanması ve kalp ve akciğer veriminin artması için iyi bir yöntemdir. Suyun masaj etkisi, selülite karşı savaşmadan oldukça etkili bir yöntemdir.

Egzersiz nefes alma fonksiyonunu geliştirir, varikoz damarların oluşumunu engeller, sağlığı, fit olmayı ve ruh halini önemli ölçüde iyileştirir ve kardiyovasküler sistem için oldukça yararlıdır. Suda yapılan egzersiz daha keyiflidir ve kaslar çalışmasına rağmen yorgunluk fark edilmez.

Yoğun su masajı – 16 veya 32 başlık. Lenf dolaşımını tetikler, metabolizmayı hızlandırır ve egzersizin etkinliğini arttırır.

Aquabike Magic üzerinde yapılan egzersizler yaşlılar için rehabilitasyona yardımcı olur. Aynı zamanda yaralanma ve kırık gibi durumlarda iyileşmeye yardımcı olurken dolaşım bozukluklarının tedavisinde de kullanılabilir.

CİHAZINIZIN RENGİNİ SEÇİN